Hyppää pääsisältöön

Ota yhteyttä

Henkilöstö 

 

JÄTEVESISUUNNITTELU:

 

Henrik Eklund ( Teknikko, FISE ) / Inkoo - Länsi Uusimaa

040-1523283  ( också på svenska )  /   henrik@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu tavalliset kohteet

 

Jouni Saarinen ( LVI-insinööri ) / Kotka - Itä Uusimaa

040-1648382   /   jouni@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu tavalliset ja isot kohteet

 

Juuli Launonen ( Ympäristösuunnittelija, FISE ) / Inkoo - Espoo - Uusimaa

0400-276995  /   juuli@wassis.fi

  • jätevesisuunnittelu tavalliset kohteet

______________________________________________________________________________________

MYYNTI:

 

Regina Kunnas

044-2425271  /    regina@wassis.fi   tai  myynti@wassis.fi

  • myyntijohtaja
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset

 

Kjell Nyman / Inkoo

045-3225452  ( också på svenska )  /    kjell@wassis.fi   tai  myynti@wassis.fi

  • myymälävastaava
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset
  • messuvastaava

 

Andreas Kumenius  / Inkoo

050-5917001  ( också på svenska )  /   andreas@wassis.fi   tai   myynti@wassis.fi

  • myyntivastaava
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset

 

Eeva-Maria Mentunen 

040-1648433   /   eeva@wassis.fi

  • asiakaspäällikkö
  • tarjouskyselyt
  • tilaukset ja toimitukset

 

______________________________________________________________________________________

 

KVV-VALVONTA, HUOLTO, TUKI:

Lasse Åkerlund / Inkoo

040-1272788  ( också på svenska )  /   huolto@wassis.fi

  • tekninen tuki
  • KVV-valvonta
  • asennusvastaava
  • huoltovastaava

 

_____________________________________________________________________________________

 

VEDENSÄÄSTÖ    /   toiminta on siiretty Watersaving Finland Oy:lle   www.vedensäästö.fi

 

___________________________________________________________________________________

LASKUTUS:

Reskontra, Tilisane Oy / Sari Wasström

045-6122191  /   sari.wasstrom@tilisane.fi